Klientom nie posiadającym własnych drukarek etykiet, oferujemy usługi druku termotransferowego. Drukujemy, w jednym kolorze, kody kreskowe w różnych formatach, teksty, drobną grafikę, schematy, a także dane zmienne. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w druku usługowym. Od wielu lat realizujemy indywidualne projekty dla sieci handlowych, koncernów spożywczych i chemicznych, banków oraz wydawnictw. Rozbudowany park maszynowy pozwala nam zaoferować kompleksową usługę - produkujemy etykiety w dowolnym rozmiarze i kształcie, z nadrukiem lub bez, na dowolnym materiale oraz na bieżąco nanosimy zmienne dane. Mogą to być zmienne dane alfanumeryczne, kody kreskowe lub adresy. Dane mogą być wdrukowane, wg dowolnie przyjętego formatu, z wcześniej przygotowanej bazy danych, losowo, narastająco lub malejąco.

Przykłady projektów, które stale realizujemy w naszym zakładzie produkcyjnym:

  • Druk zmiennych kodów na naklejkach promocyjnych (ponad 120 mln sztuk) dla jednej z największych sieci handlowych w Polsce. Naklejki wymieniane są na nagrody rzeczowe, więc każda musi mieć indywidualny, niepowtarzalny numer. Projekt zawsze charakteryzuje się krótkim czasem realizacji oraz maksymalną poufnością i zabezpieczeniem danych.

  • Druk zmiennych kodów kreskowych na etykietach wykorzystywanych do przyklejenia na dokumentach bankowych trafiających do archiwum.

  • Personalizacja etykiet adresowych dla wydawnictw. Nanosimy adresy, z przygotowanej bazy danych, na etykiety, które przyklejane są na różnego rodzaju materiały reklamowe (broszury, ulotki, czasopisma, zestawy promocyjne).

  • Numerowanie etykiet w celu ich "ścisłego zarachowania". Czasami powstaje potrzeba, aby dokładnie zliczać i ewidencjonować etykiety, które wydawane są do aplikacji na produkowane wyroby. Wówczas możemy zaproponować numerację na silikonie lub na wierzchniej stronie etykiety.