Etykiety samoprzylepne w roli - Blue system Bydgoszcz

 

Spółka Novacode Sp. z o. o. powstała w 2014 roku na skutek reorganizacji przedsiębiorstwa Blue System Sp. z o. o. z Bydgoszczy - działającej od 2004 roku w, dobrze znanej na rynku drukarni etykiet, producenta etykiet logistycznych i specjalistycznych oraz dostawcy taśm termotransferowych, a także sprzętu do druku i aplikacji etykiet.
Na skutek dokonanych zmian, usprawnieniu uległ proces obsługi Klientów, natomiast Blue System Sp. z o.o. cały czas pełni rolę jednego z zakładów produkcyjnych spółki Novacode Sp. z o. o. Dostarczamy naszym Klientom etykiety samoprzylepne, przywieszki, bilety, taśmy termotransferowe, drukarki etykiet i aplikatory do automatycznego naklejania etykiet w linii produkcyjnej dedykowane do wielu branż, m.in. motoryzacyjnej, elektronicznej, logistycznej, chemicznej, spożywczej, ogrodniczej, kosmetycznej i wielu innych sektorów przemysłu.
W skład parku maszynowego naszych zakładów produkcyjnych wchodzą 3 maszyny fleksograficzne (w technologii farb wodnych i UV) drukujące do 8 kolorów z możliwością łączenia z sitodrukiem rotacyjnym oraz z wieloma innymi technikami zdobień etykiet (poddruk, laminowanie, cold-stamping, tłoczenie), maszyny sztancujące i konfekcjonujące oraz wiele innych urządzeń pomocniczych. Posiadamy również rozbudowany dział graficzny. To wszystko pozwala zaproponować naszym klientom kompleksową obsługę opartą na wieloletnim (od 2004 roku) doświadczeniu.
Zakład produkcyjny posiada certyfikat ISO 9001:2008 oraz niecertyfikowane elementy systemu HACAP.
Najwyższą wartością, jaką kierujemy się w codziennej pracy jest szczerość i dbałość o jak najlepszą opiekę nad naszymi Klientami. Staramy się obsługiwać naszych Kontrahentów, w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy zostać obsłużeni.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

Zespół Novacode Sp. z o.o.

 

KATALOG